peale sünnitust 12.08.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere mul oleks selline küsimus.minu sünnitusest on möödas kuu aega ja kõik on normalne aga kui mul tuleb kaka häda siis on see natukene valulik kuna selle augu ümbruses on väiksemad sorti verised haavandid.pühkides võib sealt tulla paberile ka verine triip. kas on võimalik,et ma sünnitusel need sain .rebestasin .ja kas aptekis on selle vastu mingit kreemi retseptita .kui ei siis kas ma peaksin minema arsti juurde ja kui nii siis millise.

ette tänades kristi

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere, Kristi,
nii raseduse ajal kui sünnituse käigus võivad tekkida hemorroidid ja ka lõhed/haavandid anuse piirkonda. Soovitan kasutada raviks salvi "Anusalve".