menstruatsioon peale synnitust 12.07.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Synnitasin 2005 aug keisril6ikega.Rinnaga toitsin 2-3 n2dalat.Piim pole t2ielikult rindadest kadunud ja menstruatsioon pole ka alanud.Kaalu on ka 10 kuuga tulnud juurde palju.Rase ei ole, kuna olen teinud juba mitu rasedustesti.Kas on v6imalik kuidagi oma hormoonid kontrolli alla saada?:)
V6i on mul miskit muud viga?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Soovitan pöörduda günekoloogi vastuvõtule ja kontrollida vereseerumis hormoonide sisaldus.Kuna rindadest püsib sekretsioon ja kehakaal on juurde tulnud,on vaja tingimata määrata vereseerumis PROLAKTIIN ja TSH.Edu soovides,Maie Väli