Mikro 30 tabletid 11.06.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Mure selline, et seoses lapse imetamisega tarvitan juba 6 kuud Mikro 30 tablette. Nüüd on plaan imetamine lõpetada ja minna üle pudelitoidule. Küsimus siis selline, et kas ma peaksin nende Mikro 30 tablettidega jätkama või vahetama need Minulet tablettide vastu (neid tarvitasin enne rasedust)? Kui mul pole siiamaani veel päevi hakanud, siis kuidas Minulet tablette võtma hakata? Oodata ära päevade algus?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kui tulevad päevad, siis alustage Minuletiga. Seni võtke Micro 30. Põhimõttelilselt võib Microt võtta ka peale imetamist, probleem on aga selles, se et sageli tsükkel ei oole nii regulaarne kui kombineeritud pillidega. Sellepärast vahetatakse need peale imetamise lõpetamist ära. Dr kadastik