hädaabipillide võtmine 04.05.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere.
Mure järgmine- kahjuks pidin ühe tsükli jooksul 2 korda tavitama hädaabipille- üks kord oli tsükli 5. päeval teine juba 30.päeval. tavaliselt on tsükkel üsna kõikuva pikkusega ja harva nii pikk- aga selle pikkuse panin tablettide arvele. kui ma nüüd teist korda hädaabitablette võtsin siis peale seda on olnud natuke imelik olla- on tunne nagu päevad hakkaks kohe, aga ei midagi. Kas see kahekordne tarbimine on väga tervistkahjustav ning kas ta võib päevade algust veelgi edasi lükata?

ette tänades,
KK

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Soovitan teha rasedustesti.Edu soovides,Maie Väli