Hormoonspiraal ja menses 24.01.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lp. doktor Väli!
Suur tänu vastuse eest, nii ma teengi. Jäi ainult veel yks kysimus. Kuna mul mensest ei ole ikka veel, kas ma siiski pean neid progesteroonitablette Provera vötma vöi ei. Olen neid 2 päeva juba vötnud, aga mis edasi, kas jätkan vöi ei ole selleks vajadust vöi teeb see mulle hoopis halba?
Ette tänades ja kiirele vastusele lootes.
Rita

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Jätkake siiski Provera tablettidega,kui olete juba alustanud,aga mitte üle 10 päeva.Edu soovides,Maie Väli