Peale sünnitamist. 12.01.06 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Olen 28a. naine ,kahe lapse ema.Minu probleem on selles ,et peale sünnitamist on jäänud mulle pärakuaugu juurde 1cm.nahavoldike.See tekkis siis kui hakkasin last kandma.Mõlemad lapsed olid peaegu 4kg. rasked.Tahaks teie käest küsida ,kas on võimalik sellest nahavoldikesest vabaneda.Ette tänades.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere. Kui see teid häirib, siis on võimalik seda opereerida. Pöörduge günekoloogi poole. Kõike head soovides Dr kadastik