üldine väsimus 20.10.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere. Mind häirib juba aasta-poolteist üldine väsimustunne. Mitte midagi ei taha ega jaksa teha. Ehkki vaim oleks nagu valmis. Veel paar aastat tagasi olin energiline ja pidevalt tegutsev, nüüd peab end igaks tühiseks toiminguks sundima. Magan seejuures normaalselt. Mõtlemine on igati positiivne, söök mitmekülgne, eraelu korras. Milles asi võib olla? Vahel seostatakse pidevat väsimust kilpnäärmega? Tänan.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Soovitav oleks tõepoolest pöörduda endokrinoloogi vastuvõtule ja kontrollida kilpnäärme funktsiooni.