Menstruatsiooni algus keset tablettide võtmist 18.11.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mure on selline, et olen Logesti võtnud 2 kuud (eelmiseid rohtusid 4 kuud). Esimesel kuul algas menstruatsioon juba siis kui tabletilehel oli 3 tabletti võtmata. Sellel kuul algas menstruatsioon aga juba siis kui 5 tabletti oli võtmata.

Milles võib probleem olla ja kas on parem katestada võtmine. On plaanis u. 2 kuu pärast rasestuda, kas siis on parem juba praegu katkestada tablettide võtmine?

Suur tänu!

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kui Teil on plaanis 2 kuu pärast rasestuda, siis ei ole tõesti antibeebipillide kasutamine otstarbekas. Rasedusest võite hoiduda kondoomidega, apteegi käsimüügi lokaalsete vahenditega, kalendermeetodiga jm.
Vaheveritsuste selgitamiseks on vajalikud analüüsid põletikele.
G.Litter
www.naistearst.ee