Antibeebipillide kasutamine 18.10.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 22.a. ja üle poole aasta kasutanud Logesti. Kuna läksin partnerist lahku, pole ka vahekordi paari kuu jooksul olnud. Probleem selles, kas peaksin lõpetama ka Logesti tarvitamise, kuna sellist rasestumisvastast kaitset ma pregu ei vaja. Ei raatsi Logestist eriti loobuda, kuna päevad on äärmiselt korrapärased ja kerged või peaksin ikkagi kasutamise lõpetama? Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Võite jätkata julgelt pillide kasutamist. Mõned naised kasutavad just sellisel eesmärgil ( et tsükkel oleks korrapärane ja vereeritus vähene) pille.

Tervitades Aire Sekavin