kihelemine 11.10.05 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Küsiksin, mida halba võib teha mesi, kui ta tuppe satub?
Sai väheke vallatletud mehe ja meega ja nüüd tuleb valget paksu voolust ning kohutavalt ajab kihelema. Kas see võib olla meest või on tegemist millegi muuga?

Tänud!
Murelik

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Murelik Küsija!
Mesi ei ole kindlasti kahjulik, kui Teil ei esine meele allergiat. Ammustel aegadel on kasutatud isegi raviks tupetampoone meega.
Suure tõenäosusega on tekkinud tupeseene ägenemine. Registreeruge naistearstile, vajate ravi, ravimid on retseptiravimid.
Seniks ostke apteegist intiimpesugeel Lactacyd.
Hädaabiks kodustes tingimustes on tupetampoonid maitsestamata jogurtiga.
Tulevikus võiksitegi mee asendada maitsestama jogurtiga!
G.Litter
www.naistearst.ee