orgasm 04.10.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere doktor!

Mida teha, et jõuda orgasmini?

Olen 20-ndates naine, proovinud kõike, aga tundub, et miski ei aita.

Püsipartner on mul olemas, ka tema on proovinud teha kõik võimalikku.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Tere!

Pole reaalne,et olete kõike proovinud.

Olete tublid, et püüate partneriga koos leida lahendusi. Alati on abi õppimisest, teineteise tundmisest. Oluline on rääkida partnerile oma soovidest ja oma ootustest. Õppige oma keha tundma ja rääkige sellest ka partnerile.

Võimalik, et Teie kujutelm orgasmist on midagi veelgi enamat. Ärge võrrelge oma suhteid teistega, eriti pornofilmides esinejatega.

Teile edu soovides,

naistearst G.Litter