Kilpnääre 26.09.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul opereeriti emaka healoomuline tsüst. Hilisemal uueumusel selgus, et selle põhjustas kilpnäärme struuma. Endokrinoloog lubas kirjutada mingid jooditabletid.

Arvan, et kõigest sellest on tingitud mul ka liigne karvakasv ja väga väikesed rinnad.

Kas mingite hormoonide abil on võimalik, et rinnad hakkavad veel kasvama(olen 18) või on ainuke võimlus kosmeetiline suurendamine? Millal seda teha võib, kui vanalt ja

kas haigus peab olema välja ravitud?

Tänan!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Palun tulge minu vastuvõtule ja arutame neid probleeme koos hormoonide basaalnivoo määramisega.