Juuksed langevad 17.03.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Olen 22.aastane. Mul on üsna paksud ja terved juuksed(Õlgadeni),

üritan neid pikaks kasvatada. Viimasel ajal olen tähele pannud juuste

välja langemist.

Pead pesen enamasti iga päev; juuksed on kunagi värvitud, nüüd teen

vaid aeg-ajalt triipe, et väljakasvu pisut varjata.

Mida ette võtta?

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Iga tasakaaluhäire organismi ainevahetuses peegeldub juuste,naha ja küünte konditsioonis. Ilmselt vajate rohkem vitamiine ja mikroelemente. Soovitan Teile preparaati VIADERM ,(retseptivaba ravim) mis on mõeldud naistele,kes soovivad taastada normaalset tervete juuste struktuuri. Preparaat põhineb looduslikel komponentidel ega anna ebasobivaid kõrvalmõjusid. Vajalik kombinatsioon vitamiinidest E,A,C lisatuna biotiinile pidurdab juuste väljalangemist ja juuksed ei kaota oma loomulikku värvi. Annustamine: 1 kapsel päevas soovitavalt mõnekuulise kuurina.