Veel kord Livial 21.12.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,dr Kadastik
Tänan põhjaliku vastuse eest,see aitab mind palju.Sain aru,miks Livial parem on.Kardan,et kuumahoogudest ma ei pääse veel (suvel üritasin üle minna taimsete preparaatidele,naistepuna ja Klimadinon),kuid higistasin siis kõvasti.
Luude osas mul praegu probleeme ei ole (kontrollitud DEXA aparaadil),küll aga kolesterooliga.
Head aastalõppu soovides Tiina.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tänan vastuse eest. Ülle Kadastik