ei tea mida teha 05.09.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Millest tuleneb valgevoolus? Pean igapäev kasutama pesukaitseid sest muidu määrdub pesu. Arstide juurde on järjekord pikk ning ma tahaksin teada kas on olemas mingeid ravimeid mida saab osta ka apteegist. Või on olemas mingi muu moodus kuidas sellest lahti saada. Aitähh.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Kahjuks ei ole teada Teie vanus.

Vooluse põhjuse diagnoosimiseks on vajalikud analüüsid. Ravida on õige põhjust, mitte sümptoomi. Teid uurimata ei saa ka soovitada ravi.

Võite pöörduda minu vastuvõtule. Andmed avalehel.

Lugupidamisega,

Teie dr.G.Litter