rohke karvakasv 13.08.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Lugupeetud dr.Väli!

Olen 29 aastane naine, kellel on tõsiseid probleeme rohke karvakasvuga, mis on eriti intensiivistunud viimastel aastatel. Tahaksin väga leida leevendust sellele probleemile. Elan Tallinnas ja olen 4-kuuse pojaga kodune - minu liikumisvõimalused on piiratud, seega ei ole võimalik Teie vastuvõtule tulla. Minu palve Teile on järgmine: kas Te oleksite nii lahke ja soovitaksite mõnda enda, kogemustega kolleegi, kelle vastuvõtud toimuvad Tallinnas. Konkreetse tohtri või kliiniku teadmine annaks minule reaalsema võimaluse probleemiga tegelemiseks. Tänan Teid väga!

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Võite pöörduda Tallinna Keskhaigla Naistekliiniku endokrinoloog dr.Ülle Jakovlevi poole. Usun,et saate abi. Tervitades M.Väli.