järg numbrile 21098 24.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Tahtsin veel logesti kohta seda küsida,e t kui ma tahan menstruatsiooni edasi lükata, kas siis või II-st karbist võtta 3-4 tabletti ja pausi teha või on soovitatav 7 päeva tablette võtta, et saaksin tavalise skeemi järgi päevi arvutada st tavaliselt alustan tablettide võtmist esmaspäeviti. Kui võtan II-st karbist 7 tabletti juurde saan oma tavalise skeemi alusel jätkata.

Tänan ja vabandan,et täpsustusi küsin,

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Võtke tablette teisest karbist täpselt niii palju tablette,kui mitu päeva tahate menstruatsiooni edasi lükata.Menstruatsioon algab 3-4 päeva peale viimase tableti võtmist.Maie Väli