kus teostatakse analüüsi... 23.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kuna mul esineb tihti tupeseen, kas on kusagil Tallinnas võimalik teostada vastav analüüs, mille tagajärjel ta vallandub, millele on resistentsust jne. Kas günekoloog saab seda ise võtta ja teostada?
Kannan puuvillast pesu, sex kondoomiga, tampoone ei kasuta, antibiootikume ega pille ei tarvita, toitun tervislikult ning liigun palju.
Pole ju mõtet niisama katsetada erinevaid ravimeid ning millel on lühiajaline toime. Välja on vaja selgitada õiged põhjused, et ravi saaks olla tulemuslik.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Teil on õigus, kuid reeglina ei ole vajalik võtta külve, sest haiguse kliinik on äratuntav ja ravimid on teada.
Kui Te siiski soovite, võite pöörduda eravastuvõtule külviks seentele, nende tundlikkuse määramiseks.
Minul on eravastuvõtt kolmapäeviti peale lõunat. Helistage 6014331.