liiga tihe menstruatsioon 23.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
mul on alati olnud ebaregulaarne menstruatsioon, kuid tavaliselt on ikkagi päevade vahe u 30 päeva, kui mitte rohkem.
Kuid nüüd aastal 2004 hakkas mul menstruatsioon juba NELJANDAT korda!! 29/dets/03 - 04/01/04
08/02/04 - 14/02/04 (suhteliselt vähe verd)
valusid ei ole, suurt vereeritust ei ole, kõik oleks nagu normaalne. Aga natuke tihe on vist?! olen proovinud Teile täna päev läbi helistada nr 6061679, kuid tel annab kinnist tooni. Tean, et arvatavasti pean vastuvõtule tulema, kuid tahaksin teada, et midagi hullu ei ole ja mis võib põhjustada nii tihedat menstruatsiooni?
Lugupidamisega,
Kirsi

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Ilmselt on see kiri adresseeritud mõnele Tallinna günekoloogile.Mina töötan Tartus ja telefoni number on 7319267.Vastuvõtule peaksite kindlasti minema ja ilmselt kontrollima ka vereseerumis hormoonide sisalduse.Edu soovides,Maie Väli