valu/kihelus häbememokkadel 23.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Viimastel päevadel on vahekorrad väga valulikud olnud. Valu on häbememokkade piirkonnas ja tunne on selline justkui oleks tuli lahti, see omakorda tegi vahekorra lopuks täiesti voimatuks. Häbememokkade (väikeste) piirkonnas kiheleb natuke (väga vähe), voolust pole üldse. Aeg-ajalt tunnen aga pisut ebameeldivat lohna. Millega on tegu ning millest voib see olla tingitud?
Olen 24 aastane, lapsi pole. Alustasin Valette antibeebipillidega jaanuaris. Tupekuivuse vastu olen kasutanud libestit, kuid allergiat pole olnud. Partneril kaebuseid pole.
Ette tänades.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kas olete varemgi küsinud Valette kohta?
Tegemist on tõenäoliselt bakteriaalse vaginoosiga.
Ravi on retseptiravimitega.
Pöörduge naistearstile.