Veretest 19.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Kas Tartus saab kusagil veretesti teha raseduse kindlaks määramiseks? Ja palju see maksab?

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Arvan, et patsiendi soovil kõikides erakliinikutes. Erinevates kliinikutes võib olla erinev hind. Hinda saab küsida registratuuride telefonil. Haigekassa raha eest (riiklikus süsteemis) tehakse analüüs vastavalt näidustusele: näit kui on kahtlus emakavälisele rasedusele.
Tervitades Aire Sekavin