viljatus 11.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 14 a.elanud regulaarset suguelu.sh.4 erineva mehega ,kaitsevahendeid kasutamata,aga rasedaks ei ole jäänud.Olen teinud erinevaid analüüse ja väidetavalt olen terve.Menstruatsioon on ülikorrapärane ja ma ei ole ka kunagi ühtegi naistehaigust põdenud.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Siis ei jää midagi muud üle,kui laparoskoobi abil kontrollida kas ei ole väikeses vaagnas liitelisi protsesse ja samal ajal kromotubatsiooniga kontrollida munajuhade läbitavust.Seda tehakse statsionaaris ja vajalikud uuringud ja saatekirja annab Teie günekoloog.Edu soovides,Maie Väli