Väike valu 09.07.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Selline küsimus, aeg-ajalt kui olen vahekorras lööb mul parema poole alakehasse valu (umbes pimesoole piirkonda), kuid see on ainult teatud poosides ja mitte alati. Oskate öelda, mis seda põhjustada võiks? Kusjuures valu pole olnud suhte algusest saati (kestnud on suhe kuu üle aasta) vaid tekkisid kuskil pool aastat tagasi. Varem seda muret pole olnud ja nüüd ei oskagi mõelda , mis see on.

Ette tänades!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Soovitaksin günekoloogilist läbivaatlust. Põhjusi võib olla mitmeid. Kui naistearst ei leia midagi, siis tuleks kontrollida pimesoolt kirurgi poolt.