Seksuaalprobleem 08.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere doktor Litter,

Minul on probleem tupega.Kardan ,et see on liiga väike.Olen 20 neiu ja mul on tekkinud väga hea suhe 23 aastase noormehega.Ma oen süütu ja noormeeski teab seda.Oleme proovinud astuda suguühtesse juba 4 korda ja millegipärast tal ei õnnestu siseneda.Esimesel okorral tupp oli kyll kuiv,sellest saan aru miks ei õnnestunud.Kuid teistel kordadel oli igati normaalse "märgumisega" ehk liigagi.Aga võta näpust ikka ei õnnestu.Kas on põhjust muretsemiseks ja pöördude günekoloogi poole?Äkki mu tupp on tõesti liiga väike?Aga teisest kyljest olen järele proovinud ja mulle mahub kyll kolm sõrme ära ja veidi saab venitada ka.Ma ei oska tõesti öelda kas probleem on minus või noormehes?Noormehega on nii ,et tema pusib ja ei õnnestu...ja kui oli väga kõva ,siis peaaegu õnnestuski vähekegi otsaga sisse saada ...kuid siis tal tuli ja jäigi pooleli.Ja nii mitu korda niimoodi.Ma tõesti ei tea mida teha,on see normaalne või ei.Kas soovitate mul veel proovida ja kannatust varuda või günekoloogi poole minna ja üldse esineb seda ka teistelgi ?Linda

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Linda!
Mimed noored neiud on sama probleemiga pöördunud vastuvõtule ja olukord on lahenenud.
Kindlasti peaksite tulema/minema naistearstile.
Ka noormees vajab kindlustunnet, on võimalus konsulteerida virtuaalselt ja reaalselt meestearst dr. Punabiga.
Psühholoogia õppejõud tõi loengul näite: vaid Mozart oli üliandekas ja oskas kohe mängida viiulit, kõik teised on õppinud aastaid . Sama on seksiga, enamik peab õppima.