Vastuvõtt 28.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Kui pikk on Teie juurde järjekord OÜ Pirita Perearstikeskuses? Ja kui palju haigekassas kindlustatule see maksab?

K.T.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud K.T.!
Minu asutuse nimetus on Evita Grupp OÜ.
Helistage üldregistratuuri 6061670 või minule vastuvõtu ajal 6014331.
Harju kindlustatule visiiditasu 50.-.