kohutavad päevad... 20.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Muret teeb see, et päevad on väga suure verejooksuga ja kestavad 7 päeva.Teine ja kolmas päev on nii, et kui olen tööl, pean iga poole tunni tagant WC-sse jooksma, kuna ükski side ega tampoon ei suuda nii palju korraga enda sisse tõmmata.See on lihtsalt jube. Ja nii on see olnud koguaeg. Kas on mingi võimaus, et verejooks oleks väiksem?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Vererohke menstruatsiooni korral on kõige rohkem abi pillide võtmisest ja hormoonspiraalist. Mõlema korral jääb igakuine veritsus väheseks. Missugune variant oleks Sulle sobivaim, sõltub paljudest asjaoludest. Et läbi arutada kõik plussid-miinused, soovitan pöörduda konsultatsiooniks arsti poole.