rinnad ja rasedusvastased plaastrid 14.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!
Mul on selline probleem, et üks rind on teisest kohe palju suurem. Kas sellega ei anna midagi ette võtta? Või on ainuke võimalus oodata ja loota, et ehk kasvab teine järgi? Olen 20-aastane.
Teiseks sooviks teada plaastrite kohta, et kas neil on mingeid kõrvalmõjusid ja mis nende eelised on. Olen kasutanud tablette viimased 4 aastat, aga tahaks midagi muud proovida.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Rinna probleemi suhtes soovitan konsulteerida ilukirurgiga. Kui see on tõesti Sulle väga häiriv probleem, siis aitab küll ainult ilukirurgia.
Mis puutub rasestumisvastastesse plaastritesse, siis nende toime ja ka võimalikud kõrvaltoimed on samad mis pillidel. Neid on mugav kasutada, kuna vaid kord nädalas tuleb asetada uus plaaster. Plaastri-vabal nädalal tuleb veritsus nagu pillidegi puhul.
K.Seemen