imelik muhk 13.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Mul tekkis mõned kuud tagasi vasakusse kaenlaauku mingi pisike punnike, pigistades tuleb poolläbipaistavat vedelikku. Kui sõrmedega katsun, siis on nagu veidi selline kõva tükk. Olen ka 32 nädalat rase. Kas see võib olla rasedusega seoses või on see mingi tsüst? või midagi hullu? Ei pööranud algul erilist tähelepanu, aga nüüd paneb muretsema....Kuhu ma pöörduma peaks. Tänan.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Tõenäoliselt on tegemist rasunäärme või higinäärme ummistusega. Selguse saamiseks pöörduge plaanilises korras perearstile.