loette logesti vastu 13.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Kasutasin 2 kuud Loette tablette, millega kaasnes terve selle aja jooksul veritsus, kõhuvalud jm. kõrvaltoimed.

Arsti soovitusel vahetan tabletid Logesti vastu.
Loette lehelt on täna võtta viimane aktiivne tablett, millele järgneb 7-päevane paus.

Minu arst ütles mulle, et alustaksin Logesti võtmist peale 7-päevast pausi.
Lugesin aga ravimiinfost, et: MÕNE TEISE PREPARAADI VÄLJAVAHETAMINE LOGEST'i VASTU: Alustada LOGEST'i tarvitamist esimesel veritsuse päeval, mis tekib pärast eelmise ravimi viimase tableti võtmist.

Kuidas peaksin edasi toimima?

Ette tänades ja vastust oodates,
Marion.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Marion!
Teatavasti on Loette tablette ühel lehel 28, 7 viimast on toimeta tabletid.
Seetõttu lõpetate Loette ja kohe järgmisel päeval alustate Logestiga.
Antibeebipillide raviskeem 21-kaupa pakitud tablettide puhul on 21+7+21+7..... ja
28-kaupa pakitud tablettide puhul 28+28+28......, mis kindlustab õige tarvitamise korral 100% garantii soovimatu raseduse vastu.
Naistearst G.Litter