solaarium 11.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Olen käinud juba vähemalt 5aastat järjest solaariumis.Aastas kusagil 6-7 korda ikka.(suviti saab ka päevitatud)Aga kordagi pole kasutanud nö.rindade kaitsmiseks midagi,ainult silmade jaoks.(päevitan seal tavaliselt alasti)Loomulikult olen solaariumikreeme kasutanud,kuid kas peaksin ikkagi nüüd siis hakkama kasutama midagi veel lisaks kreemile? Peaksin hoopis valvsam olema,kuna enne ei kasutanud kaitset?
Olen 25a.Seni probleeme pole olnud.Olen täheldanud vaid seda, et mu rinnanibu -see pruunem osa...pigment...kui teda nii võib nimetada on suuremaks läinud jah kui varem oli.Kas on olemas siis peale kreemi ka spetsiaalsed kaitsed suuremate nibudega naistele ntx?

Ette tänades ja vastust ootama jäädes.
Kõike head!

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Küsimus ei kuulu naistearsti kompetentsi.
Tervitades Aire Sekavin