RINDADE VAATLUS 07.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

kUIDAS PEAKS ÕIGESTI RINDU KONTROLLIMA. OLEN 34 AASTANE JA OLEN SEETÕTTU PÜÜDNUD RINDU AEG-AJALT KONTROLLIDA. KUIDAS AGA AVASTADA TÜKKI RINNAS. KUI MA RINDU KOMPAN, SIIS ON TUNDA SÕRMADE ALL EBAÜHTLAST ALA. KAS SEE ON NÄÄRMEKUDE JA KAS SEE ONGI KROBELINE . MINGEID VAEVUSI AGA EI OLE.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud küsija!
Pöörduge Vähiliitu. Nad annavad välja raamatuid patsientidele.
Piimanäärmeid kontrollitakse m.tsükli 5.-15. päevani.
Muutuste ja kahtluste puhul pöörduge spetsialisti-naistearsti poole.