häbemokkadel kõva punn 06.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

minul tekkisid peale sünnitust häbemokkadele sellised naha alused punnid,vahest läheb mäda punniks,ja vahest on lihtsalt kõva punn.olen 27a enne rasestumist ei olnud sellist asja

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Ilmselt on tegemist naha mädapõletikuga.Tuleb sageli pesta intiipesu-geeliga ja esialgu kasutada paikset ravi (põletikuvastast salvi). Raviks soovitan ikkagi pöörduda kas nahaarsti või naistearstri vastuvõtule.
K.Seemen