rasedusvastaste tablettide ära jätmine 05.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Olen kasutanud 6 aastat femodeni tablette. Nüüd otsustasin need ära jätta ja rasestuda. Kas nende ära jätmisega võib esineda erinevaid probleeme nt vereeritus, pearinglus või midagi muud taolist, millele peaks tähelepanu pöörama? Kas võib tulla ette kaalu kõikumisi? Kuna hakkavad päevad uuest?
Olen 25 aastane.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Lõpetage pillide võtmine, siis selgub enesetunne, mis ei tohiks Teile elukvaliteedi langust põhjustada.