Rasestumisvastased vahendid!? 05.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen huvitatud Rasestumisvastastest tablettidest, kuid ei tea mida kasutada. Kuna mul on üpris suur karvakasv, ning olen kuulnud et on karvakasvu vähendavad rasestuvmisvastased tabletid - siis on see tõsi ning mis nende tablettide nimi on, kas on tõhus ?
Kui see midagi loeb - siis olen 17 ning pole sünnitanud.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
"Diane-35" on akne ja liigse karvakasvu korral kõige efektiivsem rasestumisvastane preparaat. Mis on suurenenud karvakasvu põhjus- selle selgitamiseks soovitan teha hormoon-uuringud.
K.Seemen