Küsimused Tri-Regoli kohta. 04.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Võtan 1 kuud Tri-Regoli. Mul oleks soov viimase tableti päev lükata edasi 3 päeva, st. kolmapäevalt laupäevale, et siis järgmine kord alustada pühapäeval. Mul on olemas üks (teine) poolik tabletileht, kas võin võtta siis sellelt lehelt 3-nda faasi 3 tabletti? Või Tri-Regoliga pole selline asi võimalik? Kas neid tablette ikka võib hommikuti võtta ja kas soovi korral järgmisest kuust võin hoopis õhtuti võtta? Tundub, kuid ma ei tea kindlalt, et need teevad hommikul võttes päeval uimaseks? Tänan!

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Võtke menstruatsiooni edasi lükkamiseks Tri-Regoli III faasi pille kuni vajadus. Peale viimase pilli võtmist tuleb siis jälle teha 7-päevane paus ja võtta skeemi järgi edasi. Soovitan pille võtta õhtuti, siis on vähem kõrvaltoimeid.
K.Seemen