allergia 30.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

mul selline küsimus,et mul on kahe jala vahel (mõlemal pool kintsu) allergia moodi laigukesed...ja see on olnud juba u. 2kuud. Olen kasutanud allergiavastast rohtu(hydrocortisonum), kuid ka see ei aita. Millest see tuleneb või on mul mõni haigus?

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Raske on kirjelduse järgi öelda, mis on laikude põhjus, kuid suure tõenäosusega on siiski tegemist allergilise reaktsiooniga. Sellisel juhul on abi Claritini tabletist ja ka leevendavatest salvidest. Arvan, et kui ravi pole aidanud, tuleb veel kord konsulteerida nahaarstiga.
dr.K.Seemen