Valud 27.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,
kas võib olla midagi tõsist kui vahel on alakõhus valud, vahekord on valulik(ainult mõni kord, mitte alati), peale vahekorda eritub tupest pruunikat voolust.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Tere! Peate pöörduma günekoloogi poole, kes teid läbi vaatab. Antud andmete põhjal ja teid nägemata ei oska ma küll midagi rohkemat teile öelda. Head vana-aasta lõppu. Dr Kadastiki