Peale peratsiooni 23.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere.Olen mures oma tervise pärast.Nimelt toimus 13.11.03. operatsioon,mille käigus eemaldati munajuhad ja üks munasari.Perearst lõpetas haiguslehe 09.12.03.Tööl olles tunnetan kogu aeg valu vasakul pool(seal on munasari alles)kõhus,pigem naba ümbruses.See ajab mind närvi,sest uuesti haiglasse ei soovi.. Esinevad samuti kuumahood millega kaasneb iiveldustunne.Enne operatsiooni oli menstratsioon regulaarne.Mind ei häiri need kuumahood nii palju,kui just see valu,sest kõht on katsudes ka valus.Kahtlustan juba põiehaigust.Seega palun Teie arvamust.Pean arvatavasti pöörduma naistearsti poole. Ruthi(50.a.)

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere Ruthi.
Soovitan pöörduda kohe naistearsti poole. Kui on võimalik, proovige kontakteeruda arstiga, kes Teid opereeris.
Tervitades Aire Sekavin