huvipuudus seksi vastu 20.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

olen 28.aastane. Mul on järjest süvenev huvipuudus seksimise vastu. abikaasa kannatab silmnähtavalt, kuigi ei avalda enam survet, sest et selgus, et vastumeelsus sel juhul vaid suureneb.
Küll tundub mulle, et ma olen kehaliseks kontaktiks liiga higine, siis tundub, et keegi võib peale sattuda, siis ajab mingi tühine seik tuju pealt ära jne jne.
Ma ei tea, kas seda saab liigitada naistehaiguseks, mis mul on? tõenäoliselt on minbi psühholoogiline tõrge.
Mis toimub minuga? Pean siiani oma abikaasat kõige erutavamaks meheks, samuti armastan teda...

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Soovitan pöörduda seksoloogi või psühholoogi-pereterapeudi poole. Tundub , et eelkõige on Teie probleem psühholoogiline.
Edu Teile soovides Aire Sekavin