Tupeseen ja suguelu. 17.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere !
Mul selline mure-kahtlustan,et mul on tupeseen(kõik nähud on samad-jube sügelus,paks valge voolus jne)-arsti vastuvõtule pääsen alles arvatavasti paari nädala pärast. Küsimus oleks selline et kas ma võin selle aja sees (ennem arsti juurde minekut) vahekorras olla? Kas see võib levida ka mu poisile?Niipalju kui kuulnud olen on see nagu naistel esinev haigus. Ei tahaks poissi sellega kuidagi ohtu seada.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Kandidiaas ehk seenpõletik kuulub sugulisel teel levivate haiguste hulka. Alati on võimalus, et ägenemine toimub partneril peale vahekorda.
Soovitan poisil küsida nõu meestearstilt samas portaalis.
Naiste anatoomia eripära tõttu esineb naistel enam kaebusi.