Kas looduslikku rohtu võib kasutada? 13.06.01 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tervist! Sain teada, et on olemas sellised taimsed ravimid nagu Agnugaston ja Hormeel. Olen üle 30-ne ja hädas pikaleveniva tsükliga. Küsimus selline, kas ma võiks seda Agnugastoni proovida tarvitada, sest tundub, et see võiks mulle sobida? Tänan ette!

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Need looduslikud preparaadid sobivad väga hästi tsüklihäirete korral. Kui teile need sobivad ja aitavad ,võite võtta. Samas kui abi neist pole , siis pöörduge arsti poole.