rasedusest hoidumine 12.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!
Olen viimasel 2 aastal proovinud erinevaid beebipille, ja tekkinud on alati väga suur peavalu ja ka muud probleemid nagu iiveldus. Sellest järeldan, et mulle ei sobi beebipillid. Aga mida muud kasutada rasedusest hoidumiseks? Ma pole sünnitanud ja olen 22 aastane. Mul on Hpv kõrge riskiga tüüp. Kas sellisel juhul pole hea ka spiraali paigaldada?
Kondoom ei sobi, sest mehel lateksi vastu allergia.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Olete kasutanud antibeebipille!
Beebipillid võiksid tekitada beebisid.........
1) konsulteerige apteekriga, on olemas lateksivabad kondoomid
2) võite kasutada käsimüügi Pharmatex ühedoosilisi kreeme ja tupekuulikesi
3) külastage naistearsti 2 korda aastas