Mitu küsimust 09.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere olen 21 aastane neiu. Mure järgmine, juba pikemat aega on mul alakõhul munasarja piirkonnas lümfid üleval paremal pool peaaegu kogu aeg ja vasakul kaob vahest ära ja tuleb siis jälle tagasi aegajalt lööb valu õrnalt sisse. Arsti juures olen käinud aasta alguses käisin ultrahelis öeldi, et parem poolne munasari on veidi suurem aga muidu on kõik korras, oli ka emakakaela haavand (kõrvetati), on olnud ka seen. Võtan rasedusvastaseid tablette femoden kas võivad need kuidagi mõjuda? Või on see normaalne? Vastust oodates ja ette tänades neiu 21 a.

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Neiu!
Mida Te kõige rohkem kardate?
Pöörduge perearstile plaanilises korras. Kõige olulisem on vereanalüüs mitmetele näitajatele.