voolus ja valud kõhus 07.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere,

mure on järgmine - üle nädala kestnud kerged valud kõhus, mmis aeg-ajalt annavad rohkem ja siis jälle vähem tunda (kuigi pole ei menstruatsiooni ega ovulatsiooni aeg). ja suurenenud limane voolus, mille sees oleks justkui väikesed rohekad või sinakad tükikesed...
voolus on ennegi olnud üsna tugev ja umbes kuu tagasi ravisin klotrimasooliga seent. kas seen tagasi või mõni põletik?

aitäh

t (23)

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Tupe seenpõletik ei põhjusta kõhuvalusi. Pöörduga kindlasti analüüside andmiseks naistearsti poole, et valude ja vooluse põhjus(tekitaja)välja selgitada.
dr. Seemen