Vähi vastu 05.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Aitäh Teile vastuse eest, andsite tüki lootust juurde. Kui diagn.vähieelne seisund, otsustasin organismi tugevdada. Ehk õnnestub:)
Kas on olmas teatud toidulisandeid, vitamiine, ravimtaimi vms., mis muudaks orgnismi immuunsemaks ehk siis tugevamaks vähi vastu. Olen kuulnud, et tsitruselistel olevat taoline omadus ning ka tomatitel. Tean, et vähki need ära ei võta, aga miski peaks ju vähki ennetavalt mõjuma... Mida soovitaksite Teie?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Küsimus ei ole alateemakohane, kuid:
organeid on palju ja neis erinevaid vähiliike. Ikka rõõmus meel ja eesti tervislik toit tõstavad immuunsust.
Uurige vähiliidust, neil on palju infomaterjale vähihaiguste kohta.