Allergia 01.12.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Küsimus selline:Kas võib olla mehe sperma sobimatus,kui peale vahekorda ajab sügelema mehe sperma kohutavalt,kui kohe pesema ei lähe??Kas see võib tähendada,et olen allergiline mehe sperma suhtes või mis võiks olla põhjuseks?

Vastuse eest ette tänades...

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Sperma suhtes allergiat ei eksisteeri või on see äärmiselt harv. Enamikel juhtudel on teie poolt kirjeldatud vaevuse põhjuseks spermas sisalduv põletikurektsioon, mida põhjustab eesnäärme põletik või harvem mingi suguhaigus. Soovitan saata oma mees uuringuteks ja raviks meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab