põletik rasestumise ajal 24.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Partneril avastati prostotiidi põletikuline vorm ja suunati mind ka läbivaatusele, et kas on ka minul mingi põletik. Käisin suve algul arsti juuures kontrollis ja siis oli kõik korras. Mure on selles, et ma olen rasedaks jäänud. Ja küsimus ongi, kas mehe põletik avaldab kuidagi mõju ka lootele? Kui seda on nii kerge sel viisil öelda. Saan enda proovide tulemused alles kahe nädala pärast teada.

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Kui tegemist ei ole sugulisel teel leviva haigusega , siis on võimalik et Te ei ole nakatunud (st. olete terve). Kui Teie partner on sama , kes suve algul (kui tegite analüüsid), siis suure tõenäosusega olete terve. Oodake ära oma analüüside vastused.
Tervitades Aire Sekavin