Triquilar ja akne 24.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kas rasestumisvastane vahend Triquilar aitab ka aknet ravida? Ning mis on selle ravimi erinevused teiste omasuguste seas?
Ette tänades,
A.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere! Triquilar on kolmefaasiline pill, kuid akne raviks on paremaid variante. Kui probleemiks on akne, soovitan valida järgmiste pillide vahel: Diane-35, Jeanine, Loette, Mercilon...- need kõik on ühefaasilised pillid(kõik tabletid ühesuguse hormoonide sisuga).
dr. Seemen