Ujumisest 13.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere!
tean, et mensese ajal ujuda ei tohi. Ega ma esimese kolme päeva jooksul, kui on see intensiivsem aeg, basseini ei kipugi. Aga peale seda 3 päeva on vast 3-4 päeva sellist väikema voolusega aega enne kui päevad pärius läbi saavad. Kas neil väiksema eritisega päöevadel võib tampooni kasutades ujuma minna või peaks ikka ootama, kui päevad päris läbi on?

N (25)

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud N. !
Kogu arenenud maailmas on ujumine lubatud, kasutades suurema imavusega tampoone.