Endometrioos? 08.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Olen 25. a. Viimase aasta jooksil olen menstruatsiooni ajal märganud, et erituvad suured limased vereklimbid. See toimud enamasti esimesel ja teisel päeval, ning sel ajal on ka tugevad valulikud krambid, mida varem pole olnud. Kas tegu võib olla endometrioosiga?

Arst vastas:

Galina Litter

dr Galina Litter

Günekoloog

Evita Grupp OÜ Naistearstid Pirita Perearstikeskuses VASTUSED NII KIIRESTI KUI VÕIMALIK, KUID MITTE HILJEM KUI 3 ÖÖPÄEVA

Lugupeetud Küsija!
Meditsiinis on kõik võimalik. Kuid arst peab toetuma faktidele.
On võimalikud ka teised haigused, mida saab selgitada täiendava anamneesi ja uuringutega.
Endometrioosi diagnoosimiseks on oluline plaaniline diagnostiline laparoskoopia.